úterý 11. prosince 2012

alžběta H3T pondělí
Měla jsem domluvený sraz s Vítkem z H3T v pondělí v 9:00 před trafačkou. V 9:20 jsem potkala kluka s houskami a plnotučnou hořčicí a jelikož mi byl povědomý, oslovila jsem ho a dozvěděla jsem se, že je to Štěpán z H3T, ale že o mě vůbec nic neví. Dovedl mě do jejich ateliéru, který se nachází ve druhém patře pavlačového domu, mezi ostatními byty a pracovišti různých umělců a kutilů, z pavlače je přístupná střecha trafo-haly, na které H3T právě postavili velkou bublinu se saunou uvnitř. V ateliéru jsme objevili spícího Vítka, který mě očekával až v 9:30, ale bleskurychle se přepnul do pracovního módu.


 Kluci právě teď dokončují nebo začínají hodně projektů - saunu, synagogu, saunu a nějaký mrakodrapy a mě bylo přiděleno okénko, které přede mnou zaměřovala Růža. Práce se skečapem mi moc nešla, takže jsem spíš seděla, koukala, co se děje a vyptávala se.

 Byli jsme na exkurzi v trafo hale, kde pro H3T vyrábějí saunu jejich spolupracovníci Láďa, který obvykle dělá s kamením, ale sem tam si dá nějakou truhlařinku a Honza se svým psem Toničkou.
Barbora Jandová_ting architekti_den druhý

V pondělí jsem musela být ve škole, takže můj další den u tingů byl až v úterý.
Dnes jsme se sešli opět v knihovně a pokračovali v manuální práci. Včera stihli dořezat všechny stromky, takže dnes nás čekalo lepení... když jsme dořezali druhý (jsou tři), tak došlo lepidlo.
Připravili jsme tedy trochu trávník, který budeme dořezávát zítra.

... takhle se to vyvíjí

Claudie jela pro malou Idu do školky a já se Štěpánem vyzvednout psa Anču k jeho mamce.
Došli jsme si na Hradčanský na smažák a vydali se do aťáku, který je kousek od Staroměstský.
Ateliér je fakt pidi!
Štěpán mi zadal úkol, kterým je udělat analýzu soutěže, kterou chtějí dělat...všechno je v angličtině, takže to jde pomalu...

týden v realitě // zápočet

Po konzultaci se šéfem katedry Radkem Suchánkem potvrzuji, že každý, kdo se zúčastnil 
'Týdne v realitě' a splnil pravidla, tzn. napsal příspěvky na blog, jak byl instruován a splnil stáž v daném termínu listopad-prosinec atd., dostane ZÁPOČET!!! 

Seznam studentů, kteří pravidla dodrželi, posílám 31.12. ... takže kdo nepíše, nemá zápich... 
/a kdo o zápočet nestojí a svou stáž kompletně nezdokumentuje, nemůže se zúčastnit v dalším kole/


... that's the rules!